м. Кременчук,
вул. Гвардійська, 11а
      +38 (096) 704-69-64
      +38 (050) 715-93-71
      +38 (068) 022 33 88

Діагностика зору. Офтальмологічний центр ОКУЛЮС.

Навіщо потрібна повна діагностика зору?

Діагностика зору необхідна не тільки для виявлення первинної офтальмологічної патології, але і для вирішення питання про можливість та доцільність проведення тієї чи іншої операції, вибору тактики лікування пацієнта, а також точної діагностики стану органу зору у динамічному аспекті. У нашому центрі повне офтальмологічне обстеження проводиться за допомогою найсучаснішого діагностичного обладнання.

Як відбувається діагностика зору?

Діагностичні процедури можуть тривати від сорока хвилин до півтори години, залежно від характеру скарг пацієнта, об'єктивних показань та його віку. У ході обстеження визначають гостроту зору, рефракцію, вимірюють внутрішньоочний тиск. Лікар проводить огляд очей за допомогою спеціального мікроскопа (процедура біомікроскопії). Також досліджується очне дно, а саме стан сітківки та зорового нерва при вузькій або розширеній зіниці (офтальмоскопія), може визначатися рівень сльозопродукції; за показаннями детально досліджується поле зору (периметрія), а також стан переднього кута ока.

Додатково може бути виміряна товщина рогівки та довжина передньо-задньої осі ока. Апаратні дослідження також включають ультразвукову діагностику очей (сканування) і комп'ютерну кератотопографію, оптичну когерентну томографію.

Можливі інші додаткові дослідження, які проводять за наявними показаннями.

Наш центр має у своєму розпорядженні все необхідне обладнання для діагностики будь-яких захворювань очей.

Після проведеного обстеження офтальмолог обов'язково розмовляє з пацієнтом, доводячи до нього у доступній формі отримані результати. Як правило, за результатами діагностичного обстеження лікарем призначається лікування, що складається зазвичай з кількох можливих схем, або надаються профілактичні рекомендації.

ПАМ'ЯТАЙТЕ, захворювання очей виникають у будь-якому віці, тому офтальмологічне обстеження необхідно проводити не рідше одного разу на рік.

У нашому центрі використовуються всі передові технології та досягнення сучасної офтальмології. Застосування новітнього діагностичного обладнання останнього покоління дозволяє виявити практично всі захворювання ока: порушення рефракції (близорукість, далекозорість, астигматизм), катаракту (стареча та ускладнена), глаукому, захворювання сітківки (у тому числі при системних захворюваннях організму, таких як діабет), хвороби зорового нерва і т.д.

Результати діагностики Вашого зору – суворо конфіденційна інформація, яку ми не надаємо нікому, окрім Вас.

ПАМ'ЯТАЙТЕ, що своєчасна та якісна діагностика допоможе зберегти Ваш зір, а це величезна цінність у будь-якому віці!

Наша адреса: м. Кременчук, вул. Гвардійська, 11а.
Запис на консультацію та лікування за телефонами: (096) 704-69-64, (050) 715-93-71, (068) 022-33-88

Поставити запитання фахівцю

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення