м. Кременчук,
вул. Гвардійська, 11а
      +38 (096) 704-69-64
      +38 (050) 715-93-71
      +38 (068) 022 33 88

ВАРТІСТЬ ОПЕРАЦІІЇ – 5500 грн

Записатися на прийом

Зателефонувати

 

Катаракта – це захворювання ока, у якому відбувається «помутніння кришталика». Кришталик у вічі людини грає роль природної лінзи. М'язи, що утримують його, змінюють форму залежно від того, куди потрібно подивитися: вдалину чи близько.

Лікування катаракти. Офтальмологічний центр ОКУЛЮС. Кременчуг.

Головна роль кришталика, як говорилося вище, сфокусувати зображення і передати його сітківку. Однак, коли на ньому утворюються помутніння, світло вже не в повному обсязі потрапляє на сітківку, тим самим якість зору погіршується.

Причини катаракти

Причини очної катаракти умовно можна поділити на внутрішні та зовнішні. До внутрішніх причин виникнення катаракти ока можна віднести порушення живлення тканин ока, зумовлене віком, захворювання організму, такі як діабет, деякі захворювання очей, наприклад, глаукома, спадкові особливості організму або обмінні порушення. Зовнішні причини катаракти можуть бути пов'язані з променевим та радіаційним впливом або травмою ока.

Перші ознаки катаракти індивідуальні для кожної людини, але найчастіше спостерігаються такі, як:

  • затуманений зір та погіршення нічного зору;
  • миготіння перед очима смужок, штрихів, плям;
  • підвищена чутливість до яскравого світла;
  • труднощі під час читання дрібного шрифту, шиття;
  • двоїння в очах і спотворення предметів, що розглядаються;
  • ослаблення колірного сприйняття;
  • складність при доборі окулярів.

Операційне лікування катаракти. Офтальмологічний центр ОКУЛЮС. Кременчук.Єдиним методом позбавлення від помутнілого кришталика на сьогоднішній день є його хірургічне видалення - операція факоемульсифікації катаракти з імплантацією ІОЛ (інтраокулярної лінзи). Інших альтернативних методів лікування (прилади, БАДи, краплі тощо) помутнілого кришталика не існує. Сама операція є безпечною та ефективною та визнана ВООЗ (Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я) єдиною хірургічною операцією, що повністю відновлює функції органу.

З чого розпочати лікування?

  • Пройти повну комплексну діагностику, під час якої будуть проведені всі вимірювання параметрів та структур ока. Ці дані дуже важливі для розрахунку сили оптичної лінзи та прогнозу майбутнього зору пацієнта.
  • Здати необхідні аналізи щодо операції (аналізи, що відображають загальний стан здоров'я пацієнта).
  • Записатися в реєстратурі на бажаний день проведення операції, а також визначитися з вибором моделі ІОЛ та вартістю операції.

Що буде, якщо зволікати з операцією?

Якщо хворий на катаракту стане затягувати з хірургічним лікуванням, уражений хворобою кришталик поступово ущільнюватиметься і збільшиться в розмірах.

Процес цей нескінченний, т.к. простір в оці обмежений, і згодом до катаракти може приєднатися глаукома, ускладнюючи перебіг хвороби та зменшуючи ймовірність повернення гарного зору. При цьому відновити зір, втрачений внаслідок глаукоми, неможливо.

Якщо перед Вами постає проблема, кому довірити лікування катаракти у Кременчуці – зробіть правильний вибір. Досвідчені фахівці-офтальмологи нашого центру проведуть операцію видалення катаракти на сучасному високотехнологічному обладнанні швидко та безболісно.

Лікування катаракти у Кременчуці – зробіть правильний вибір..

Наша адреса: м. Кременчук, вул. Гвардійська, 11а.
Запис на консультацію та лікування за телефонами: (096) 704-69-64, (050) 715-93-71, (068) 022-33-88

Поставити запитання фахівцю

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення