м. Кременчук,
вул. Гвардійська, 11а
      +38 (096) 704-69-64
      +38 (050) 715-93-71
      +38 (068) 022 33 88

Важливість ранньої діагностики захворювань важко переоцінити у сучасній медицині, у всіх її напрямках. Офтальмологія не стала винятком. Такі серйозні та тяжкі патології, як діабетична ретинопатія та глаукома на жаль є одними із самих розповсюджених  захворювань, що призводять до повної втрати зору.

Тому кожна людина після сорока років обов’язково один раз на рік повинна проходити повне офтальмологічне обстеження з вимірюванням внутрішньоочного тиску для ранньої діагностики глаукоми. Тут необхідно наголосити, що глаукома має точно діагностуватись за допомогою оптичної когерентної томографії та комп’ютерної периметрії для більш чіткого розуміння стадії захворювання.

Також пацієнти, які страждають на цукровий діабет 1 і 2го типу, мають регулярно проходити обстеження у офтальмолога, щоб попередити прогресування діабетичної ретинопатії, яка може ускладнюватись крововиливами та набряком сітківки ока, які дуже складно піддаються лікуванню. Одним з видів лікування є лазерна коагуляція сітківки – неінвазивна процедура, яка не потребує спеціальних підготувань, не передбачає розрізів,або втручань хірургічних інструментів у внутрішні середовища ока, процедура виконується за допомогою спеціальної лінзи та лазерного проміння. При діабетичних набряках сітківки виконується комплекс заходів (переважно консервативних) у поєднанні з введенням спеціальних препаратів в скловидне тіло ока, які ефективно зменшують набряк.

У кожної людини після 55-ти років може почати розвиватись помутніння у кришталику ока – катаракта. Це захворювання   давно та успішно лікується за допомогою факоемульсифікації - безболісної амбулаторної операції. Але, чим більше людина чекає щоб катаракта стала зрілою, тим складніше проходить сама операція - як для хірурга так і для ока, але навіть у цьому випадку лікування є дуже ефективним. Тому, якщо ви хочете дізнатись у якому стані перебувають ваші очі, ми рекомендуємо Вам пройти повне обстеження на сучасному обладнанні у нашій клініці, отримати консультацію по подальшому лікуванню та отримати повний спектр лікування - від консервативного до лазерного та хірургічного.

Поставити запитання фахівцю

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення